خدمات

بهترین خدمات سیستم‌های هوشمند و فناوری‌های نوین

با ما تماس بگیرید!

هوش مصنوعی
ارائه خدمات گسترده هوش مصنوعی، مشاوره، تحلیل و شبیه سازی
اطلاعات بیشتر
سیستم‌های سخت‌افزاری هوشمند
طراحی بردهای مدار چاپی و برنامه‌نویسی انواع پردازنده‌های صنعتی
اطلاعات بیشتر
پردازش زبان‌های طبیعی
ارائه خدمات نوین پردازش صوت و متن
اطلاعات بیشتر
داده کاوی
استفاده از ابزارهای هوشمند ایجاد انبار داده و داده کاوی برای مدیریت ریسک و ارتباط با مشتریان
اطلاعات بیشتر

بینایی ماشین

Image Processing
بینایی ماشین
ارائه خدمات نوین بینایی ماشین و پردازش تصویر
اطلاعات بیشتر
فناوری‌های نوین و بلاکچین
ارائه خدمات روز بلاکچین و مشاوره در جهت تسهیل و کاهش هزینه‌ها
اطلاعات بیشتر
طراحی سایت
طراحی سایت‌های زیبا و منحصر به فرد شخصی و اداری متناسب با نیاز و درخواست شما
اطلاعات بیشتر
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن‌های کاربردی اندروید، ios و ... متناسب با نیاز و خواست شما
اطلاعات بیشتر

سوالی دارید؟

تماس: 05138805824

پردازنده‌های صنعتیIndustrial Processors

برنامه‌نویسی انواع پردازنده‌های صنعتی

_

امروزه با گسترش تکنولوژی و قدرتمندتر شدن پردازنده‌ها و مینی کامپیوتر‌ها نسل جدید انواع میکروکنترلر‌ها ومیکروپورسسور‌ها جایگاه بسیار مهمی در صنایع نظامی، صنعتی، برق، گاز، نفت و پتروشیمی پیدا نموده است. مجموعه پارس‌آنیس با تکیه بر دانش فنی پیاده‌سازی انواع پردازنده‌های صنعتی سری CORTEX و پردازنده‌های DSP، انواع FPGA‌ها و همچنین CPLD جهت کنترل و اتوماسیون و هوشمندسازی بخش‌های مختلف از جمله کارخانه‌جات ، هوشمند‌سازی منازل BMS، انواع GPS‌ها و سیستم‌های آلارم دهنده و توسعه سیستم‌های سنتی به سیستم‌های اتومات و کنترل مدرن با تجربه 4 ساله در این زمینه پاسخ‌گوی نیاز مشتریان می‌باشد.

بردهای مدار چاپیPrinted Circuit Board

طراحی بردهای الکترونیکی چندلایه

_

مجموعه داشن بنیان پارسانیس با داشتن کادری متخصص در حوزه طراحی انوع برد های چند لایه،تبدیل برد های DIP به SMD ، مهندسی معکوس انواع سیستم ها وسخت افزار های الکترونیکی، انواع مدارات فرکانس بالا و رادیویی و مدارات COMPLEX و انواع مدارات کنترل کننده ها صنعتی با تکیه بر تجربه 4 ساله مطابق با استاندارد های روز دنیا از جمله IPC و IEEE نیز فعالیت می نماید.

تشخیص اشیاObject Detection

تشخیص اشیا توسط هوش مصنوعی

_

در این پروژه با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، انسان از بین سایر اشیا با احتمال خطای بسیار پایین و در عین حال سرعت پردازش بالا شناسایی می‌شود. این سیستم قادر است انسان و اشیا را با وجود زاویه‌های دید و مقیاس مختلف، چرخش تصاویر و حتی در حالتی که قسمتی از انسان یا شی توسط مانعی پوشانده شده‌باشد، تشخیص دهد. از این سیستم می‌توان در موارد مختلف صنعتی، پزشکی، نظامی، سیستم‌های امنیتی، نظارت و… بهره برد. بعنوان نمونه؛ کمک به رانندگان در تشخیص اشیا به منظور جلوگیری از برخورد با آن‌ها، کمک به نابینایان در شناسایی اشیا اطراف‌شان، تشخیص هویت افراد در سیستم‌های امنیتی و نظارتی می‌توانند مواردی از کاربردهای بی‌شمار این نوع از سیستم‌ها باشند.

تشخیص چهرهFace Detection

تشخیص چهره توسط هوش مصنوعی 

_

تشخیص چهره، یک تکنولوژی بیومتریک است که از تشخیص اجزای صورت برای شناسایی افراد استفاده می‌کند. این کار با استفاده از ویژگی‌های چهره و مقایسه اطلاعات با پایگاه داده مخصوصِ صورت انجام می‌پذیرد. فناوری تشخیص چهره به‌صورت روزافزون در حال تبدیل شدن به ایمن‌ترین و قابل اطمینان‌ترین ابزار برای تایید هویت کاربر است. به‌طوری که امروزه، این تکنولوژی کاربردهای مختلفی از جمله باز کردن قفل موبایل، شناسایی در گیت امنیتی فرودگاه و حتی خرید از فروشگاه دارد.